255/50R19 107W DX640 XL

DAVANTI
-40%

255/50R19 107W DX640 XL

255/50R19 107W DX640 XL

5,508.00 ден

Out of stock

5,508.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015180 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

107

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: