255/50R19 107W GRIP MASTER C/S XL

LING LONG
-10%

255/50R19 107W GRIP MASTER C/S XL

255/50R19 107W GRIP MASTER C/S XL

6,237.00 ден

На лагер

6,237.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503663 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

LING LONG

Шара

GRIP MASTER C/S

Тежински индекс

107

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: