255/50R19 107W LATITUDE SPORT 3 XL

MICHELIN

255/50R19 107W LATITUDE SPORT 3 XL

255/50R19 107W LATITUDE SPORT 3 XL

15,590.00 ден

На лагер

15,590.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500556 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: