255/50R19 107Y MP47 Hectorra 3 SUV XL

MATADOR
-10%

255/50R19 107Y MP47 Hectorra 3 SUV XL

255/50R19 107Y MP47 Hectorra 3 SUV XL

7,749.00 ден

На лагер

7,749.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500473 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: