255/50R19 107Y PremiumContact 6 XL

CONTINENTAL
-10%

255/50R19 107Y PremiumContact 6 XL

255/50R19 107Y PremiumContact 6 XL

11,862.00 ден

На лагер

11,862.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017019 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

107

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: