255/50R20 109V WINGUARD Sport 2 SUV XL

NEXEN
-5%

255/50R20 109V WINGUARD Sport 2 SUV XL

255/50R20 109V WINGUARD Sport 2 SUV XL

12,768.00 ден

На лагер

12,768.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503090 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2 SUV

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: