255/50R20 109V Wintoura SUV XL

DAVANTI

255/50R20 109V Wintoura SUV XL

255/50R20 109V Wintoura SUV XL

9,620.00 ден

Out of stock

9,620.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA023526 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura SUV

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: