255/50R20 109V WR SUV 4 XL

NOKIAN

255/50R20 109V WR SUV 4 XL

255/50R20 109V WR SUV 4 XL

19,020.00 ден

На лагер

19,020.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018270 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: