255/50R20 109Y DX640 XL

DAVANTI
-10%

255/50R20 109Y DX640 XL

255/50R20 109Y DX640 XL

9,414.00 ден

На лагер

9,414.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015181 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

109

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: