255/50R20 109Y GRABBER GT XL FR

GENERAL TIRE
-10%

255/50R20 109Y GRABBER GT XL FR

255/50R20 109Y GRABBER GT XL FR

10,071.00 ден

На лагер

10,071.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014634 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber GT

Тежински индекс

109

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: