255/50R20 109Y PXSPS TL XL

TOYO

255/50R20 109Y PXSPS TL XL

255/50R20 109Y PXSPS TL XL

12,820.00 ден

Out of stock

12,820.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503915 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

109

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: