255/55 R18 109W Celsius AS2 XL

TOYO
-10%

255/55 R18 109W Celsius AS2 XL

255/55 R18 109W Celsius AS2 XL

8,694.00 ден

На лагер

8,694.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500788 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: