255/55 R19 111H OPAT+ TL XL

TOYO
-10%

255/55 R19 111H OPAT+ TL XL

255/55 R19 111H OPAT+ TL XL

9,135.00 ден

На лагер

9,135.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501428 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPAT+

Тежински индекс

111

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: