255/55 R19 111V 701 XL TA

TAURUS

255/55 R19 111V 701 XL TA

255/55 R19 111V 701 XL TA

7,960.00 ден

Out of stock

7,960.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500712 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701

Додадовте производ во Вашата кошничка: