255/55R18 105H 4X4 WINTERCONT. MO

CONTINENTAL

255/55R18 105H 4X4 WINTERCONT. MO

255/55R18 105H 4X4 WINTERCONT. MO

12,630.00 ден

На лагер

12,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010415 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

4×4 WinterContact

Тежински индекс

105

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: