255/55R18 105W CSC5 SUV MO

CONTINENTAL

255/55R18 105W CSC5 SUV MO

255/55R18 105W CSC5 SUV MO

11,480.00 ден

На лагер

11,480.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006933 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

105

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: