255/55R18 105W LATITUDE SPORT 3 GRNX

MICHELIN

255/55R18 105W LATITUDE SPORT 3 GRNX

255/55R18 105W LATITUDE SPORT 3 GRNX

12,510.00 ден

Out of stock

12,510.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA007218 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Тежински индекс

105

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: