255/55R18 109H FR SNOW GRAB+ XL

GENERAL TIRE

255/55R18 109H FR SNOW GRAB+ XL

255/55R18 109H FR SNOW GRAB+ XL

7,900.00 ден

На лагер

7,900.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013903 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

109

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: