255/55R18 109H Terratoura A/T

DAVANTI
-10%

255/55R18 109H Terratoura A/T

255/55R18 109H Terratoura A/T

7,983.00 ден

На лагер

7,983.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022151 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

TERRATOURA

Тежински индекс

109

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: