255/55R18 109H TS850P XL MO

CONTINENTAL
-10%

255/55R18 109H TS850P XL MO

255/55R18 109H TS850P XL MO

12,942.00 ден

На лагер

12,942.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501204 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

109

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: