255/55R18 109V CITILANDER XL

KLEBER
-10%

255/55R18 109V CITILANDER XL

255/55R18 109V CITILANDER XL

8,415.00 ден

На лагер

8,415.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011085 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

Citilander

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: