255/55R18 109V GRABBER A/S 365 XL FR

GENERAL TIRE

255/55R18 109V GRABBER A/S 365 XL FR

255/55R18 109V GRABBER A/S 365 XL FR

8,840.00 ден

На лагер

8,840.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021769 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

A/S 365

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: