255/55R18 109V MP82 Conquerra 2 XL FR

MATADOR

255/55R18 109V MP82 Conquerra 2 XL FR

255/55R18 109V MP82 Conquerra 2 XL FR

8,290.00 ден

На лагер

8,290.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504106 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP82 Conquerra 2

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: