255/55R18 109V MP93 Nordicca XL FR

MATADOR

255/55R18 109V MP93 Nordicca XL FR

255/55R18 109V MP93 Nordicca XL FR

8,860.00 ден

На лагер

8,860.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502577 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MATADOR

Шара

MP93 Nordicca XL FR

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: