255/55R18 109V PA5 SUV XL

MICHELIN

255/55R18 109V PA5 SUV XL

255/55R18 109V PA5 SUV XL

12,610.00 ден

Out of stock

12,610.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA018097 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: