255/55R18 109V Wintoura SUV XL

OUTLET 2019
DAVANTI
-20%

255/55R18 109V Wintoura SUV XL

255/55R18 109V Wintoura SUV XL

5,928.00 ден

На лагер

5,928.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015912-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura SUV

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: