255/55R18 109W 701 SUV XL TA

TAURUS

255/55R18 109W 701 SUV XL TA

255/55R18 109W 701 SUV XL TA

7,870.00 ден

На лагер

7,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014482 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

109

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: