255/55R18 109W DX640 XL

OUTLET 2021
DAVANTI
-50%

255/55R18 109W DX640 XL

255/55R18 109W DX640 XL

4,095.00 ден

Out of stock

4,095.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA016659-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

109

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: