255/55R18 109W DX640 XL

DAVANTI
-10%

255/55R18 109W DX640 XL

255/55R18 109W DX640 XL

7,371.00 ден

На лагер

7,371.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016659 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

109

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: