255/55R18 109W N’Fera Sport SUV XL

NEXEN

255/55R18 109W N’Fera Sport SUV XL

255/55R18 109W N’Fera Sport SUV XL

8,420.00 ден

На лагер

8,420.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503734 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'Fera Sport SUV

Тежински индекс

109

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: