255/55R18 109Y MP47 Hectorra 3 SUV XL

MATADOR
-15%

255/55R18 109Y MP47 Hectorra 3 SUV XL

255/55R18 109Y MP47 Hectorra 3 SUV XL

7,208.00 ден

На лагер

7,208.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500474 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: