255/55R18 109Y N’Fera Sport SUV XL

NEXEN

255/55R18 109Y N’Fera Sport SUV XL

255/55R18 109Y N’Fera Sport SUV XL

8,610.00 ден

Out of stock

8,610.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500658 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport SUV XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: