255/55R18 109Y RXQUEST SU01 XL

OUTLET 2019
ROADX
-20%

255/55R18 109Y RXQUEST SU01 XL

255/55R18 109Y RXQUEST SU01 XL

4,496.00 ден

Out of stock

4,496.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA019283-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX QUEST SU01

Тежински индекс

109

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: