255/55R19 111V BRAVURIS XL FR

BARUM
-10%

255/55R19 111V BRAVURIS XL FR

255/55R19 111V BRAVURIS XL FR

9,117.00 ден

На лагер

9,117.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500216 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: