255/55R19 111V CSC5 SUV XL

CONTINENTAL
-10%

255/55R19 111V CSC5 SUV XL

255/55R19 111V CSC5 SUV XL

9,936.00 ден

На лагер

9,936.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008779 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: