255/55R19 111V PremiumContact 6 XL FR

CONTINENTAL
-10%

255/55R19 111V PremiumContact 6 XL FR

255/55R19 111V PremiumContact 6 XL FR

10,638.00 ден

На лагер

10,638.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500297 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Додадовте производ во Вашата кошничка: