255/55R19 111V XL SNOW GRAB+ FR

GENERAL TIRE

255/55R19 111V XL SNOW GRAB+ FR

255/55R19 111V XL SNOW GRAB+ FR

12,490.00 ден

На лагер

12,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013781 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: