255/55R19 111Y PILOT SPORT 4 SUV XL

MICHELIN
-10%

255/55R19 111Y PILOT SPORT 4 SUV XL

255/55R19 111Y PILOT SPORT 4 SUV XL

12,870.00 ден

На лагер

12,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017178 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

111

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: