255/55R20 110V LATITUDE ALPIN 2 XL

OUTLET 2019
MICHELIN
-20%

255/55R20 110V LATITUDE ALPIN 2 XL

255/55R20 110V LATITUDE ALPIN 2 XL

14,448.00 ден

На лагер

14,448.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014093-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Alpin LA2

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: