255/55R20 110V PremiumContact 6 XL FR

CONTINENTAL

255/55R20 110V PremiumContact 6 XL FR

255/55R20 110V PremiumContact 6 XL FR

19,490.00 ден

На лагер

19,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501886 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: