255/55R20 110V WinterContactTS870P XL FR

CONTINENTAL
-10%

255/55R20 110V WinterContactTS870P XL FR

255/55R20 110V WinterContactTS870P XL FR

19,809.00 ден

На лагер

19,809.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502605 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

RR

C

Профил

55

WR

B

Дијаметар

R20

Noise

71B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS870P XL FR

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: