255/55R20 110V WR SUV 4 XL

NOKIAN

255/55R20 110V WR SUV 4 XL

255/55R20 110V WR SUV 4 XL

19,720.00 ден

На лагер

19,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018527 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: