255/55R20 110Y LATITUDE SPORT XL

MICHELIN

255/55R20 110Y LATITUDE SPORT XL

255/55R20 110Y LATITUDE SPORT XL

21,740.00 ден

На лагер

21,740.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008169 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: