255/60R17 106V PremiumContact 6 FR

CONTINENTAL
-10%

255/60R17 106V PremiumContact 6 FR

255/60R17 106V PremiumContact 6 FR

9,747.00 ден

На лагер

9,747.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500298 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Додадовте производ во Вашата кошничка: