255/60R18 112H Open Country AT+ XL

TOYO
-20%

255/60R18 112H Open Country AT+ XL

255/60R18 112H Open Country AT+ XL

7,648.00 ден

На лагер

7,648.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020851 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

112

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: