255/60R18 112H Terratoura A/T

DAVANTI
-10%

255/60R18 112H Terratoura A/T

255/60R18 112H Terratoura A/T

8,136.00 ден

На лагер

8,136.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501214 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

TERRATOURA

Тежински индекс

112

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: