255/60R18 112H Terratoura A/T

DAVANTI

255/60R18 112H Terratoura A/T

255/60R18 112H Terratoura A/T

9,040.00 ден

Out of stock

9,040.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA022153 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

TERRATOURA

Тежински индекс

112

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: