255/60R18 112T Outpost AT XL

NOKIAN
-10%

255/60R18 112T Outpost AT XL

255/60R18 112T Outpost AT XL

11,142.00 ден

На лагер

11,142.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500850 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

Outpost AT

Додадовте производ во Вашата кошничка: