255/60R18 112W NOKIAN Z SUV XL

NOKIAN
-10%

255/60R18 112W NOKIAN Z SUV XL

255/60R18 112W NOKIAN Z SUV XL

5,841.00 ден

На лагер

5,841.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA003357 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Z Line Suv

Тежински индекс

112

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: