255/65 R17 114H XL LATITUDE ALPIN LA2 GR

OUTLET 2017
MICHELIN
-40%

255/65 R17 114H XL LATITUDE ALPIN LA2 GR

255/65 R17 114H XL LATITUDE ALPIN LA2 GR

9,360.00 ден

На лагер

9,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007449-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Alpin LA2

Тежински индекс

114

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: